Profil, farby do ubrań
[Materiał reklamowy]

Od zawsze byłam artystyczną duszą. Uwielbiam różnego rodzaju prace kreatywne, ale nigdy nie potrafiłam malować. Od firmy Profil otrzymałam farby do malowania ubrań. Jak sami widzicie, w paczce jest 24 kolory małych słoiczków z farbami. Jako, że ja mam dwie lewe ręce do malowania to farby powędrowały do mojej szwagierki. Farby mają piękne kolory, są gęste  i dobrze na pigmentowane. Jeden taki słoiczek spokojnie wystarczy na pomalowanie jednej koszulki lub kilku sztuk z drobnymi elementami. Dużym plusem jest to, że farby nie śmierdzą. 


Jak można zauważyć, farby świetnie pokrywają materiał a wzór jest wyraźny. Dużym plusem jest również to, że nie rozlewają się poza kontur. 


Ja jestem zachwycona tą jakością farb, zresztą szwagierka również. Oprócz kurtki dżinsowej, farby posłużyły do ozdobienia bluzy a także dwóch czapek z daszkiem. Zarówno bluza jak i czapki malowało się nimi bardzo dobrze. 


Jeżeli macie w swoim otoczeniu osoby, które lubią malować po ubraniach lub zajmują się custom'em kurtek dżinsowych to będzie to idealny prezent na zbliżające się święta. Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszego pisania. Odwiedzam wszystkich komentujących i staram się zostawić po sobie ślad ;)
Będzie mi również bardzo miło jeśli zaobserwujesz mojego bloga :)

Popularne posty