KJS WIOSENNY SUPER OeS


Witajcie :)
Dziś miał być inny post ale z racji tego że wczoraj miałam przyjemność brać udział w rajdzie, postanowiłam napisać Wam krótką relację z tej imprezy ;)


Rajd zorganizowany został przez AUTOMOBILKLUB biecki. W imprezie wzięło udział 45 załóg w 5 klasach.  Mój W. zapisał nas na ten rajd i ok godz 7.30 byliśmy już na miejscu. Najpierw przegląd techniczny, rozdanie naklejek a ok godz 10 .30 odprawa. Oczywiście zaraz po podpisaniu karty pojechaliśmy zobaczyć jak się prezentuje trasa przejazdu na żywo.

Omówiliśmy wszystko co trzeba, gdyż ja w roli pilota musiałam wiedzieć co mówić żeby przejechać trasę prawidłowo.  Rajd składał się z 3 przejazdów po 3 okrążenia każdy. My jechaliśmy akurat co 2 godz, czyli o 11.40 ,13.40 i 15.40.

A tak prezentowała się trasa przejazdu :)A tutaj nasza bestia :D

A tutaj nasze wyniki :D


 Ok godz 16.30 byliśmy już w domu. Byłam taka zmęczona że nie miałam siły na nic. Impreza bardzo mi się podobała, można było zobaczyć wiele ciekawych samochodów. To był nasz debiut i  jestem zadowolona, gdyż jako jedyni w naszej klasie mieliśmy auto nie przerobione ( fabryczne). Większość załóg miała samochody tuningowane.

A teraz kilka fotek :)
A Wy oglądaliście taki rajd lub braliście w nim udział? Jestem ciekawa czy lubicie oglądać takie "wyścigi" :D

Buziaczki Ewela ;*

Komentarze

 1. Lubimy oglądać takie wyścigi, chociaż nie braliśmy udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nigdy nie byłam na takim rajdzie a zawsze chciałam. =D

  OdpowiedzUsuń
 3. super sprawa :)chcialabym uczestniczyc w takim :D

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna sprawa :) Noo pozazdrościć ;) Mam nadzieje że świetnie się bawiłaś :) Buzka :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszego pisania. Odwiedzam wszystkich komentujących i staram się zostawić po sobie ślad ;)
Będzie mi również bardzo miło jeśli zaobserwujesz mojego bloga :)

Popularne posty