Sisi & Me, hydrolat do twarzy oraz kula do kąpieli

[Materiał reklamowy]

Toniki do twarzy towarzyszą mi w codziennej pielęgnacji już kilka lat. Ostatnio używałam też hydrolatu neroli, który służył mi za tonik. Bardzo się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam że firma Sisi&me podarowała na licytację hydrolat o zapachu gorzkiej pomarańczy i od razu wpadł on w moje ręce. Dodatkowo każda z nas otrzymała kulę do kąpieli o zapachu różanym, a mi udało się wylicytować jeszcze dwie takie kule. Dla siebie zostawiłam jedną, a pozostałe poleciały na prezenty dla siostry i szwagierki. 

Hydrolat z gorzkiej pomarańczy zamknięty jest w szklanej buteleczce o pojemności 50 ml. Ma wygodny atomizer, dzięki czemu możemy nim spryskać twarz bez użycia wacików. Możemy go stosować jako tonik lub mgiełkę odświeżającą. U mnie super się sprawdza w roli toniku do twarzy. 


Producent jego zapach określił jako gorzką pomarańczę, jednak ja tutaj żadnej pomarańczy nie czuję. Zapach jest dla mnie dość dziwny bo przypomina mi jakieś zioła. Miałam już kiedyś hydrolat Neroli i pachniał bardzo podobnie. Na szczęście jego zapach nie utrzymuje się długo na twarzy i mnie tak nie męczy. 

Lubię go stosować wieczorem jako tonik. Wylewam go na wacik i w ten sposób przecieram nim twarz. Wiem że w ten sposób zużywam go więcej i nie będzie zbyt wydajny. Jak na razie jestem z niego zadowolona. Skóra po nim jest fajnie odświeżona i ma delikatny blask. Hydrolat świetnie się sprawdza przed nałożeniem kremu, a jego cena to 29 zł. 


Kula do kąpieli ma 120g i jest o zapachu róży. W swoim składzie posiada olej kokosowy oraz masło shea. Taka kula wystarczy na jedną kąpiel w średniej wielkości wanny. Bardzo dobrze się rozpuszcza a woda ma kolor różowy. Trzeba jednak uważać na odpływ, gdyż ma w sobie płatki róż. Jest idealnym umilaczem podczas kąpieli. To co mnie zaskoczyło to fakt, że skóra po kąpieli była gładka i miękka. 


Kule mają różną gramaturę i zapachy. Mała kula, czyli 120 g kosztuje 16,50 zł, natomiast te większe kosztują 21 zł. Myślę, że każdy znajdzie zapach dla siebie. 

Dziękuję firmie za chęć wsparcia naszego spotkania, a Was zapraszam na stronę internetową bo firma ma w swoim asortymencie mnóstwo kosmetyków a nawet świece zapachowe. 


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszego pisania. Odwiedzam wszystkich komentujących i staram się zostawić po sobie ślad ;)
Będzie mi również bardzo miło jeśli zaobserwujesz mojego bloga :)

Popularne posty