Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Eveline cosmetic, mini max lakiery do paznokci

Witajcie :)
Co u Was? U mnie czas leci bardzo szybko, a tygodnie mijają nie wiadomo kiedy. Ciągle praca, dom i szczerze mówiąc to trochę zaniedbałam bloga (znów). Ciężko mi tutaj być regularnie  ale bardzo się staram. Na spotkaniu blogerek otrzymałam lakiery o paznokci od Eveline. Już nie jednokrotnie miałam z nimi do czynienia i przyznaję że są to jedne z moich ulubionych lakierów. Więc jak było w przypadku tych, poszczególnych kolorów? Czy sprawdziły się tak samo dobrze jak inne odcienie, które mam?


Na początek kilka podstawowych informacji. Każdy lakier ma 5 ml pojemności. To co najbardziej mi się w tych lakierach podoba, to pędzelek. Jest szeroki, dzięki czemu aplikacja jest ułatwiona i szybko się nim maluje paznokcie. Konsystencja jest dość rzadka, ale odpowiednia i wygodna przy malowaniu paznokci.Kolor 056 to odcień pomarańczu. Niestety on jako jeden z całej trójki wypadł najsłabiej. Tworzył smugi na paznokciach  i bardzo krótko się trzymał. Jeżeli chodzi o ten odcień to nie po…

Kwiecień w zdjęciach

Witajcie:)
Dziś post nie kosmetyczny.  Bardzo lubię oglądać i czytać takie posty na innych blogach. Mam nadzieję że Wam również się spodoba ;) Zapraszam dalej :)

Świąteczna pogoda- świeci słońce
A tutaj śnieg ;/
Świąteczne ozdoby- dzieło szwagierki i teściowej ;)

Świąteczne porządki- takie coś mi wyszło ;)
Kolor miesiąca
Kwiatuszek od misia ;*
Spotkanie blogerek


Śliczny:)
Moje tulipanki
A tutaj kolejne
Nie mam pojęcia jak nazywa się ta roślinka ale pięknie kwitnie 

Stokrotki na skalniaku
Uwielbiam tulipany
Stokrotki polneRajd

Drzewka kwitną
I tutaj też

A tutaj moje astry :)
Polne kwiatki

Dużo pojawiło się tutaj zdjęć kwiatów ale bardzo je lubię :)  Dajcie znać czy podoba Wam się taki post :) Możliwe że w następnym miesiącu tez się taki pojawi :) Trzymajcie się :*

Buziaczki Ewela :*

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszego pisania. Odwiedzam wszystkich komentujących i staram się zostawić po sobie ślad ;)
Będzie mi również bardzo miło jeśli zaobserwujesz mojego bloga :)

Popularne posty