Wyniki rozdania urodzinowego
 Witajcie :)
Dziś przychodzę do was z wynikami rozdania. Wyniki miały się pojawić w weekend ale tak wyszło że nie miałam kompletnie czasu. Na początek takie małe podsumowanie.


 W rozdaniu wzięło udział 99 osób, przybyło aż 95 nowych obserwatorów z czego bardzo się cieszę i mam nadzieję że zostaną że mną również po ogłoszeniu tych wyników.  Chciałabym Was wszystkich nagrodzić ale nagroda jest tylko jedna. Tak więc przejdźmy do rzeczy.
 Szczęśliwy numerek to 91 a osoba która wygrywa to.... KLAUDIA M. Serdecznie Ci gratuluję :)


 
 W związku z tym że rozdanie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem to postanowiłam wylosować jeszcze jedną osobę, która dostanie nagrodę pocieszenia. W skład tej nagrody wchodzi balsam do ciała, masełko do ust, maseczki, próbki  i miniatura suchego szamponu z Batiste.


 
Tym razem wylosowałam numerek 32, a szczęśliwą osobą jest... RINCEWIND99

 

Dziewczyny serdecznie Wam gratuluję i już piszę do Was maile!! :)

Niestety miałam małe problemy bo było kilka zgłoszeń, gdzie nie znalazłam tych nicków w moich obserwacjach. Bardzo mi przykro ale żeby było sprawiedliwie to nie mogłam ich wziąć pod uwagę. Dlatego bardzo proszę następnym razem sprawdzać dokładnie pod jaką nazwą mnie obserwujecie i być publicznym obserwatorem bloga bo potem jest problem.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za wzięcie udziału i serdecznie zapraszam na kolejne rozdania które się pojawią na blogu :) Do następnego :*


Komentarze

  1. Hej :)
    Nominowałam Cię do zabawy : NOMINACJA DO LIEBSTER BLOG AWARD 2015...
    Pozdrawiam i miłej zabawy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. zglosily sie zwyciezczynie?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszego pisania. Odwiedzam wszystkich komentujących i staram się zostawić po sobie ślad ;)
Będzie mi również bardzo miło jeśli zaobserwujesz mojego bloga :)

Popularne posty